قوانین فروشگاه آنلاین الکتریک صنعت

قوانین خرید

این فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

هرگونه خرید کالا از فروشگاه آنلاین الکتریک صنعت به معنی قبول تمامی قوانین نوشته شده در این صفحه میباشد.

خریدار موظف به ارائه اطلاعات درست آدرس پُستی برای دریافت کالای خریداری شده خود می باشد. الکتریک صنعت و فروشندگان مسئولیتی در قبال آدرس ارائه شده اشتباه از طرف خریداران ندارند.

پشتیبانی فروشگاه الکتریک صنعت در تمامی روزهای هفته اعم از تعطیلی و غیر تعطیلی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی کاربران میباشد. کاربران موظفند سوالات و مشکلات خود را ابتدا از طریق پشتیبانی با فروشگاه در میان بگذارند و طبق راهنمایی پشتیبانی اقدام نمایند.

اجناس فروخته شده از طریق فروشگاه و تسویه حساب شده از طریق درگاه بانکی الکتریک صنعت شامل گارانتی ۷ روز بازگشت وجه در صورت مرجوعی کالا می باشند.

پس از گذشت ۷ روز از خرید کالا مرجوعی آن طبق قوانین امکان پذیر نیست.

هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده خریدار میباشد.

خریداران موظفند در صورت درخواست ثبت شکایت از طریق فرم ثبت شکایت اقدام لازم را به عمل آورند.

ارسال کالاهای خریداری شده از فروشندگان متفاوت ممکن است شامل روش های ارسال مجزا و هزینه های مجزا جهت ارسال باشد که این موارد به صورت شفاف در مراحل تسویه حساب سبد خرید به کاربران نمایش داده می شود. لطفا دقت کنید!

حریم شخصی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی الکتریک صنعت توضیح داده شده، استفاده می‏کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه ‏ها در موقعیت‏های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در الکتریک صنعت اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه الکتریک صنعت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.