درباره ما

به الکتریک صنعت خوش آمدید!

” نخستین بازار آنلاین نیازمندیهای صنعت برق ایران “

همانگونه که میدانید، فرآیند تامین کالا در پروژه های مرتبط با صنعت برق، یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه است و به تبع آن، یافتن تامین کنندگان در حوزه های مختلف این صنعت نیز بسیار اهمیت دارد. همچنین هر گونه تاخیر در بخش تدارکات و تامین کالا، خسارات بعضا جبران ناپذیری به لحاظ اعتباری و مالی برای کارفرمایان و پیمانکاران به همراه دارد.

 

امروزه، با توجه به رکود در بازار برق، و کمبود نقدینگی در این بخش از یک سو و تغییرات مکرر در قراردادها و یا فسخ آن توسط کارفرمایان یا پیمانکاران از سوی دیگر، باعث ظهور پدیده ای به نام “انبار کالاهای راکد”شده است. کالاهایی که بنا به ضرورت ، در مقطعی از زمان و با توجه به نیاز هر پروژه خریداری شده ، اما امروز ، کاربردی ندارند. این درحالی ست که همین کالاها ممکن است نیاز پروژه ای دیگر از کارفرما یا پیمانکاری دیگر را  برآورده سازد.

علاوه بر این، ارائه خدمات حرفه ای و نیازمندی های تخصصی مرتبط  با صنعت برق ، از جمله نیازمندی های شغلی و خدماتی نیز ، معمولا به صورت پراکنده وجود دارند و این خود ، باعث سردرگمی ذی نفعان و یا استفاده کنندگان این خدمات میباشد. از این رو، بر آن شدیم تا با ایجاد بازار آنلاین خرید ، فروش و معرفی خدمات ، با استفاده از تکنولوژی و ظرفیت های بالقوه در فضای مجازی  و با مدد همکاران حرفه ای و متخصص در این حوزه ، محیطی را فراهم آوریم تا امکان دسترسی فروشندگان ، تامین کنندگان ، خریداران و ارائه دهندگان خدمات ، به یکدیگر، در صنعت برق ، در کمترین زمان ممکن بوجود آید.

 

وب سایت الکتریک صنعت با اخذ مجوزهای قانونی لازم ، زمنیه ای مناسب را برای معرفی تمام سازمان ها ، شرکت ها و اشخاص حقیقی در بازار برق ، و همکاری ایشان ، با یکدیگر ایجاد کرده است.

هم اکنون ، شما میتوانید ، با ورود به این بازار آنلاین ، نسبت به خرید و فروش و یا معرفی خدمات و نیازمندی های خود، اقدام نموده و عضوی از خانواده بازار آنلاین صنعت برق باشید

برو بالا